ManiSeminari.lv piedāvā uzņēmumiem izveidot un pieteikt viņu rīkotus pasākumus, kā arī sniedz iespēju klientiem apmeklēt seminārus, konferences u.c. viņiem interesējošus pasākumus. Rūpējamies, lai mūsu pakalpojumi būtu vienkārši lietojami un vienmēr pieejami.
Mūsu mērķis: ir apmierināts uzņēmums un klients, jo vēlamies, lai apmeklētais seminārs paliktu atmiņā, bagātinātu zināšanas un iedvesmotu. Uzdevums: piedāvāt ātru, vieglu, drošu, laiku ietaupošu un daudzpusīgu rīku, kuru var izmantot jebkurš, kuram ir, ko stāstīt, vēstīt, piedāvāt.
Mēs vēlamies: sniegt cilvēkiem plašākas iespējas mūsdienīgai dzīvei, pārvēršot klientu vajadzības mūsdienīgos risinājumos ērtākai un patīkamākai ikdienai. Lūdzu, atceries, ka mēs neesam starpnieki, bet gan palīdzam atrast telpas un iegādāties biļetes uz rīkoto pasākumu. Jebkādas izmaksas, izmaiņas vai pasākuma norises detaļas ir tikai tavā un uzņēmuma pārziņā. Esam tikai kā ziņnesis! Rūpējamies, lai mūsu pakalpojumi būtu vienkārši lietojami un vienmēr pieejami.